MAKTILLER — AGROKALINA
Універсальні лапи стрілчастого типу,  шириною захвату 27 см або 33 см. Розпушувальні лапи на жорсткій стійці, шириною захвату від 35 до 65 мм. Пружинні розпушувальні лапи шириною захвату 5 см.

 

Культиватор MAKTILLER-8 призначений для суцільного обробітку ґрунту, підготовки до посіву як при ранньовесняних роботах, так і під озимі культури, а також догляду за парами. Для передпосівної або парової обробки ґрунту одночасно виконуються:

  • Підрізання бур'янів;
  • Вирівнювання ґрунту;
  • Прикочування.

Основою агрегату є центральна рама, вона являє собою конструкцію з труб та кронштейнів до яких кріпляться робочі органи, також до рами приєднуються крила та сниця, яка призначена для з’єднання агрегату з трактором, та шасі, яке забезпечує транспортування агрегату.

Робочими органами агрегату є шість рядів стрілчастих лап, вирівнювальна дошка та прикочуючий каток. Стрілчасті лапи виконують розпушування ґрунту на точно встановлену глибину завдяки механізму регулювання у вигляді двох талрепів. Лапи встановлені таким чином, що вони працюють горизонтально, і не зачіпають нижній шар, зберігаючи при цьому вологу ґрунту під насіннєвим ложем.

Для найкращого формування кореневої системи рослини готується ідеальне насіннєве ложе з грудками землі зверху, дрібною фракцією знизу та добре ущільненим ґрунтом. Великі грудки, які залишаються після обробітку стрілчастими лапами, подрібнюються вирівнювальною дошкою і котком. Плоске розміщення лемехів збільшує силу входження знаряддя в ґрунт, що забезпечує найбільший тиск на подрібнюючі котки. Завдяки цьому процес вирівнювання і розкришування поверхні ґрунту відбувається найкраще.

 

  


ТОВ "АгроКалина". Виробництво сільгосптехніки. Розробка "Webhit"

instagram страница facebook страница youtube канал 

E-mail: agrokalina(at)gmail.com