Дисковый лущильник DEFT
Транспортна вісь розташована перед заднім котком = відмінна стійкість на високих швидкостях та при малому радіусі поворота Висока робоча швидкість до 15 км/год завдяки відмінній стійкості агрегату. Вища робоча швидкість = краща якість роботи

Швидке та дешеве лущення стерні на глибину до 12 см.

 Задні ущільнюючі котки, які складаються з 3-х частин, також в свою чергу накладаються один на одного та залишають після себе абсолютно плоске поле  Передні опорні колеса забезпечують кращу стабільність та  поліпшений контроль обробітку при швидкому русі Ідеально рівна поверхня поля досягається завдяки великій відстані між другим рядом дисків та задніми катками

 

 Дисковий лущильник DEFT 

Дискатор DEFT від компанії Agrokalina поєднує в собі найкращі конструктивні рішення відомих світових брендів і, як результат, — машина з раціонально скомпонованими робочими органами, за один прохід по стерні чи неораному полю  розпушує ґрунт і подрібнює та перемішує рослинні рештки. На даний час існує дві модифікації дискаторів: навісні (диски Belotta та резинові демпфери) та причепні( диски Belotta та квадратні стійки).

  • Диски Bellota діаметром 510 мм, виготовлені зі спеціальної, насиченої бором, загартованої сталі встановлені на рамі за допомогою – S подібних стійок, можуть рухатися у вертикальній площині та відносно напрямку руху, що сприяє копіюванню рельєфу поверхні поля.
  • Встановлений оптимальний у двох площинах кут атаки дисків забезпечує стабільність глибини обробітку, розпушування ґрунту, подрібненню та перемішуванню рослинних решток. Розташування дисків на відстані між ними 125 мм унеможливлює забивання рослинними рештками.
  • Необхідна глибина обробітку регулюється встановленням дисків відносно передніх опорних коліс та трубчатих планчатих (на вибір) котків.
  • Довговічність конструкції машини обумовлюється використанням у вузлах кріплення дисків не обслуговуючих дворядних радіально-упорних підшипників типу FKL та колісних вузлів від компанії STARCO.
  • Мінімальні затрати праці при обслуговуванні машини. Забезпечення максимальної безпеки для персоналу.
  • Ширина захвату в залежності від комплектації від 3 до 8 м.
  • Агрегатується з тракторами з тяговим зусиллям від 90 до 280 кінських сил.
  • В транспортне положення переводиться встановленою на дискаторі гідросистемою.

 

  

 

 

 

instagram страница facebook страница youtube канал 

ТОВ "АгроКалина". Виробництво сільгосптехніки. Розробка "Webhit"

E-mail: agrokalina@gmail.com