Eфективна підготовка насіннєвого ложа Точний посів навіть при високій швидкості Простота в роботі і в обслуговуванні, багато компонентів не вимагають догляду

 

OvTech

 

Механічні посівні комплекси «OVTECH» культиваторного типу призначені для прямого посіву з повною обробкою стерні і мінімальною технологією обробітку. Це справжні агрегати для роботи по ресурсозберігаючої технології. Вони дозволяють економічно вирішувати весь комплекс робіт по вирощуванню зернових культур.
За один єдиний прохід виконується повна обробка стерні, основна і передпосівна обробка, готується ідеальне насіннєве ложе, проводиться посів насіння і добрив смугою 12-15 см, посівний матеріал закладається мульчею, проводитися боронування і коткування. Насіння в повній мірі забезпечуються капілярної вологою, виключається проникнення сонячного світла до сходів, створюються сприятливі умови розвитку на початковій стадії розвитку рослин. В результаті виходять дружні і сильні сходи, закладається основа високого врожаю.
На відміну від посіву дисковими сошниками і посіву при технології «Овсінського», насіння і добрива розподіляються широкою смугою в 15 см, що в 4 рази збільшує площу живлення і знижує шкідливий вплив добрив в початковій стадії розвитку рослин. Урожайність підвищується на 15-20%.
Застосування посівних комплексів «OVTECH» дозволяє знизити собівартість виробництва зерна. Кожен посівний комплекс окупаються за рік три рази.


ПРИНЦИП РОБОТИ


Основні складові частини посівного комплексу: рама, бункер для насіння і добрив, стрілчасті лапи-сошники, двохрядна борона, передній і задній опорний барабан, механічна система висіву насіння і добрив.
Стрілчасті лапи-сошники обробляють ґрунт і формують насіннєве ложе. Регулювання глибини проводитися за допомогою зміни висоти переднього і заднього барабана. Насіння і добрива з бункера виходять на котушку дозатора, а потім в насінняпровід. Витрата посівного матеріалу та добрив регулюється за допомогою дозаторів, та за допомогою системи управління, яка регулює оберти котушкових механізмів за допомогою двох електродвигунів.Після висіву двохрядна пружинна борона загортає смугу посіву мульчуючим шаром, а задній барабан прикочує усю смугу посіву.


Посів ОЗИМИХ І КУЛЬТИВАТОР


Чудово працює як культиватор суцільного обробітку на глибину до 12 см. Сівалка здатна повністю замінити дискатори, дискові борони та інші знаряддя для основного обробітку. Маючи один посівний комплекс «OVTECH»  господарству не потрібно більше ніяких знарядь для обробітку ґрунту. Є ідеальним знаряддям для сівби озимих. Сівбу озимих проводитися за один прохід після збору урожаю.


Посів РІПАКУ І дрібнонасіннєвих КУЛЬТУР

Посівні комплекси «OVTECH» чудово здійснюють посів ріпаку та інших дрібнонасінних культур проводиться з мінімальними переналаштуваннями.
За один прохід проводиться передпосівна обробка, сівба насіння і добрив на глибину обробітку, закладення посівного матеріалу, боронування і закриття мульчуючим шаром ґрунту, інтенсивне прикочування.


ЕФЕКТИВНІ РОБОЧІ ОРГАНИ


Робочі органи - стрілчасті лапи шириною 375 мм іспанської фірми «Белотта». Потужні стійки лап мають спеціальну дугоподібну форму для запобігання забивання, виготовлені з пружинної сталі 50ХГ.

Спеціальна конструкція пружинних стійок робочих органів і кронштейнів запобігає забивання рослинними залишками навіть при високій стерні. Чудово працюють по щойно зібраному полю з розкиданою соломою.

Двохрядна пружинна борона. Призначена для вирівнювання ґрунту пружинними зубами, зменшення гребнисті і створення однакового шару ґрунту над насінням, що забезпечує рівномірний розвиток рослин по всьому полю. Являє собою двохрядні секції пружинних борін, закріплених на несучих кронштейнах. Пружинні зуби виготовлені з пружинної сталі 60С2 з послідуючою термообробкою.


БУНКЕР збільшеної місткості


Бункер має два відсіки - для насіння і добрив. Збільшена ємність бункера зменшує простої і підвищує продуктивність з гектара.МІНІМУМ ОБСЛУГОВУВАННЯ І ДОСТУПНІ ЗАПЧАСТИНИ


Невибагливі в експлуатації і обслуговуванні. Конструкція розроблена з великим запасом міцності. Відмінний сервіс - це надійна і міцна техніка. Завдяки продуманості конструкції, застосування якісних комплектуючих і зносостійких матеріалів, комплекси «OVTECH» відрізняються мінімальним обслуговування. Посівні комплекси «OVTECH» є агрегатами, які не вимагають інтенсивного обслуговування.

 


 

instagram страница facebook страница youtube канал 

ТОВ "АгроКалина". Виробництво сільгосптехніки. Розробка "Webhit"

E-mail: agrokalina@gmail.com