OvTech — AGROKALINA
Eфективна підготовка насіннєвого ложа Точний посів навіть при високій швидкості Простота в роботі і в обслуговуванні, багато компонентів не вимагають догляду

 

OvTech

 

Особливості сівалки по технології Овсінського

Сівалка OvTech призначена для прямого посіву з повною обробкою стерні і мінімальною технологією обробітку. Це справжний агрегат для роботи за ресурсозберігаючою технологією. Вони дозволяють економічно вирішувати весь комплекс робіт по вирощуванню зернових культур.

За один єдиний прохід виконується повне розбирання стерні, основна і передпосівна обробка, готується ідеальне насіннєве ложе, проводиться посів насіння і добрив смугою 12-15 см, посівний матеріал закладається мульчею, проводитися боронування і коткування смуги посіву. Міжряддя залишаються неприкочуючими, що покращує повітрообмін, зменшує випаровування вологи, перешкоджає розвитку бур'янів і утворення ґрунтової кірки.

Конструкція опорно-прикочуючих пристрої сівалки «OvTech» забезпечує більш інтенсивне коткування посівів і забезпечує сприятливий контакт насіння з грунтом. Насіння в повній мірі забезпечуються капілярною вологою, усувається проникнення сонячного світла до сходів, створюються сприятливі умови розвитку на початковій стадії розвитку рослин. В результаті виходять дружні і сильні сходи, закладається основа високого врожаю.

 

Переваги «OvTEch»

Практика і порівняння показали, що посівні комплекси з спрощеним прикочуванням (причіпними спіральними і іншими котками) не забезпечують необхідної ефективності прикочування, в результаті сходи після роботи цих комплексів виходять слабкими і нерівномірними.

На відміну від посіву дисковими сошниками і посіву при «нульовій» технології, насіння і добрива розподіляються широкою смугою в 15 см, що в 4 рази збільшує площу живлення і знижує шкідливий вплив добрив в початковій стадії розвитку рослин. Урожайність підвищується на 15-20%. Ефективні, як культиватори суцільного обробітку грунту, повністю замінюють собою дискатори, дискові борони та інші знаряддя. 

 

Відділ продажу
Замовити демонстрацію

 

ТОВ "АгроКалина". Виробництво сільгосптехніки. Розробка "Webhit"

instagram страница facebook страница youtube канал twitter лента

E-mail: agrokalina(at)gmail.com