Хвилеподібні диски діаметром 545 мм
зі стійкою квадрат 40 мм
 Відстань між дисками 160 мм

 Розпушування ґрунту на глибину не більш ніж 70 мм.

Турбокультиватор VERDIS ваш помічник у боротьбі з ущільненням ґрунту


Фермери у всьому світі регулярно стикаються з проблемами переущільнення і ерозії ґрунту і, як наслідок, втрати потенційного врожаю. Вирішенням цих проблем стало впровадження  технології вертикального обробітку ґрунту. 

  • Турбокультиватор VERDIS виконує ряд важливих функцій: подрібнює пожнивні рештки, розпушує, мульчує та вирівнює поверхню обробляючи ґрунт у вертикальній площині хвилеподібними дисками , зменшуючи ущільнення ґрунту та руйнуючи плужну підошву.

  • Пружинна борона вирівнює поверхню поля та розподіляє рослинні рештки. Встановлений позаду борони планчастий коток частково вирівнює та ущільнює поверхню поля.

  • На рамі турбокультиватора встановлені шість рядів хвилеподібних дисків, трирядна пружинна борона та планчастий коток.

  • Диски кріпляться на відстані 160 мм один від одного за допомогою амортизувальних стійок, що забезпечує рух дисків у вертикальному положенні.

  • Восьмихвильові диски з шириною хвилі 65 мм, виготовлюються діаметром 545 мм.

  • Багаторядна розстановка дисків на індивідуальних амортизувальних стійках дозволяє працювати при підвищеній вологості ґрунту та при наявності на поверхні поля великих і погано розподілених пожнивних рештках.

  • Мінімальні затрати праці при обслуговуванні машини. Забезпечення максимальної безпеки для персоналу.

  • Ширина захвату – в залежності від комплектації від 4 до 6 м.

  • Агрегатується з тракторами з тяговим зусиллям від 200 до 420 кінських сил.

  • В транспортне положення переводиться встановленою на культиваторі гідросистемою.
 
           

 

 

 Опорні колеса

Тандемні опорні колеса розміщенні зі зміщенням, що забезпечує рівномірність глибини обробітку грунту та більшу площу, контакту, що призводить до зменшення ущільнення поверхні поля.


Регулювання

Глибина обробітку агрегата регулюється опорними колесами за допомогою гвинтового механізму, що забезпечує необхідний діапазон регулювання відповідно до агротехнічних вимог


Пружинна навіска

Забезпечує рівномірний розподіл пожнивних решток на поверхні поля. Пружина встановлена на паралелограмній навісці для максимального тиску і копіювання рельєфу поля.


Планчастий барабан

Забезпечує оптимальну роботу на високій швидкості, а також подрібнення грудки ущільнення пожнивних решток для попередження ерозії ґрунту.


Стійка з диском

Стійка пружинна з квадратним перерізом 40х40 в комплекті з хвилястим диском 545мм на 8 хвиль шириною 65мм, що забезпечує копіювання рельєфа поля, а також роботу на швидкості 14-25 км/год.


 

 

instagram страница facebook страница youtube канал 

ТОВ "АгроКалина". Виробництво сільгосптехніки. Розробка "Webhit"

E-mail: agrokalina@gmail.com