Вертикальний обробіток ґрунту
 Хвилеподібні диски діаметром 545 мм
зі стійкою квадрат 40 мм
 Відстань між дисками 160 мм

 Розпушування ґрунту на глибину не більш ніж 50 мм.

Турбокультиватор VERDIS


Фермери у всьому світі регулярно стикаються з проблемами переущільнення і ерозії грунту, і, як наслідок, втрати потенційного врожаю. Рішенням цих проблем стала поява технології вертикальної обробки грунту.
Дискові знаряддя VERDIS забезпечують вертикальний обробіток що запобігає ущільненню і прискорює мінералізацію пожнивних залишків
Багаторядне розміщення дозволяє обробляти на великій швидкості велику кількість рослинних решток без забивання навіть на вологих грунтах
Турбокультиватор VERDIS виконує великий ряд важливих функцій таких як розподіл, подрібнення пожнивних залишків, мульчування і розпушення верхнього шару, вирівнювання поверхні, обробіток сидерального пару, руйнування кірки, закриття вологи .
Особливістю даного агрегату є багаторядна розстановка дискових робочих органів на індивідуальних амортизувальних стійках. Така конструкція дозволяє працювати в складних польових умовах, таких як підвищена вологість, великі і погано розподілені пожнивні залишки. Можливість розвивати високу робочу швидкість і, подібно до відбійних молотків, руйнувати ущільнення.

Моделі Verdsis характеризується міцною та важкою рамою, шістьма рядами хвилеподібних дисків, трирядною пружинною бороною та планчастим котком. Кожен диск встановлений на індивідуальній стійці, працює без кута атаки й має вібрацію вверх-вниз. Основа агрегату — хвилеподібні дискові ножі, встановлені незалежно на індивідуальній пружинній стійці. Так, модель Verdis оснащена хвилеподібними дисками діаметром 545 мм зі стійкою квадрат 40 мм. Відстань між ними 160 мм. На цю машину встановлюють восьмихвильові диски із шириною хвилі 65 мм. За рахунок ваги рами навантаження на кожний диск складає 121 кг. Ця модель застосовується для розпушування грунту на глибину не більш ніж 50 мм.

 
           

 

 

 Опорні колеса

Тандемні опорні колеса розміщенні зі зміщенням, що забезпечує рівномірність глибини обробітку грунту та більшу площу, контакту, що призводить до зменшення ущільнення поверхні поля.


Регулювання

Глибина обробітку агрегата регулюється опорними колесами за допомогою гвинтового механізму, що забезпечує необхідний діапазон регулювання відповідно до агротехнічних вимог


Пружинна навіска

Забезпечує рівномірний розподіл пожнивних решток на поверхні поля. Пружина встановлена на паралелограмній навісці для максимального тиску і копіювання рельєфу поля.


Планчастий барабан

Забезпечує оптимальну роботу на високій швидкості, а також подрібнення грудки ущільнення пожнивних решток для попередження ерозії ґрунту.


Стійка з диском

Стійка пружинна з квадратним перерізом 40х40 в комплекті з хвилястим диском 545мм на 8 хвиль шириною 65мм, що забезпечує копіювання рельєфа поля, а також роботу на швидкості 14-25 км/год.


 

 

ТОВ "АгроКалина". Виробництво сільгосптехніки. Розробка "Webhit"

 

          

                                                                                                                         

instagram страница facebook страница youtube канал 

E-mail: agrokalina(at)gmail.com