Передпосівна підготовка ґрунту завдяки дискам Супер шарп діаметром 510 мм. Точне розміщення насіння на однаковій глибині по всій ширині сівалки завдяки системі паралелограмної підвіски – сила тиску на сошник до 210 кг. Легка та надійна конструкція машини Зручне і швидке калібрування посіву. Посів різних видів зернових та зернобобових культур з використанням традиційної технології обробітку ґрунту, так і по мінімальний системі обробітку Причіпна конструкція Ресорна конструкція стійки забезпечує індивідуальний захист

 

 


Пневматичний посівний комплекс GALAXI

Пневматичний посівний комплекс Гелексі здійснює розпушування, вирівнювання поверхні, підготовку насіннєвого ложа, сівбу та ущільнення лише за один прохід. Вона вирізняється вражаючою точністю сівби і тривалим періодом експлуатації, а також високою швидкістю роботи в полі. Завдяки своїм конструктивним особливостям налаштування точності висіву сівалка Гелексі завжди розміщує насіння на задану глибину. Це забезпечує дружність появи сходів на всьому полі.


Точне дозування насіння і добрив

Висівна система Гелексі поєднала в собі здатність до високої точності дозування і продуктивність.

Сівалки Гелексі обладнанні двома висіваючими механізмами, один для добрив один для насіння.

Завдяки тому, що висіваючі механізми Гелексі приводиться в дію двома електродвигунами, сівалка Гелексі здатна вносити до 500 кг добрива на гектар, рухаючись зі швидкістю 15 км/год. А завдяки гнучкій системі заміни висівних котушок можна висівати насіння від 2 до 350 кг/га.


Прикочувальні опорні колеса створюють рівне насіннєве ложе

Щоб створити вирівняне насіннєве ложе перед висівом насіння, великі опорні колеса ущільнюють ґрунт між переднім ґрунтообробним знаряддям і висівними сошниками.
Це надає значну перевагу на легких ґрунтах, а також на полях, де ґрунт сильно розпушений завдяки глибокій культивації або культивації з недостатнім прикочуванням.


Великий бункер запорука продуктивності

Для мінімізації непродуктивних втрат часу під час польових робіт модель сівалки оснащена бункером 5200л. який дільться : 3120л. для насіння, та 2080л. для добрив.
Бункер висівного комплексу є герметичним і знаходиться під тиском, що є необхідно для коректної роботи висівних апаратів.
Завдяки 3-ом завантажувальним люкам бункер можна легко наповнити.

 


Висівні сошники

Для формування хорошого посівного ложа перед висівом насіння ґрунт прикочується великими опорними колесами. Завдяки тому, що кожен окремий висівний сошник оснащений широким прикочувальним колесом, вони миттєво реагують на будь-які нерівності чи зміни ґрунту на полі, і робоча глибина завжди залишається сталою. Ще однією перевагою наявності широкого прикочувального колеса з великим діаметром є плавний хід сівалки з низьким впливом вібрації, що підвищує точність під час роботи на великій швидкості.

 


Тривалий термін експлуатації

Конструкція сівалки Гелексі сприяє збільшенню терміну експлуатації та зниженню експлуатаційних витрат. Підшипники, які не потребують обслуговування, довговічні з’єднання і мала кількість точок змащення зменшують необхідність технічного обслуговування і мінімізують тривалість простоїв в полі.

 

 

 

instagram страница facebook страница youtube канал 

ТОВ "АгроКалина". Виробництво сільгосптехніки. Розробка "Webhit"

E-mail: agrokalina@gmail.com