Надійна конструкція легко агрегатується з тракторами             від 180 к.с. Ріжучий Coulter або ріжучий каток Trash Cutter для порушення стебел і не до кінця відсічених стернею або гідравлічна пластинчаста планка. Управління рослинних залишків після збирання врожаю, весняна підготовка на важких вологих ґрунтах.
Легко регулюється кут атаки пружини Обробка лугів і пасовищ.

Пружини діаметром 16 мм. 

DEREX - це 5-рядні польові борони, використовувані для вирішення управління рослинних залишків після збирання врожаю до їх розповсюдження, активізація зростання падалиці, на відновлення насаджень на пасовище і передпосівної підготовки до 4 см перед посівом в весняний період. Підготовка ґрунту навесні, менеджмент рослинних залишків, контроль росту бур'янів на стерні, боротьба зі слимаками, оздоровлення пасовищ.


Ця борона створена для закриття вологи, доглядом за ґрунтом і підготовки поля до посіву. Вона вирівнює поверхню грунту, рівномірно розподіляє солому і поживні рештки, а також сприяє їх швидкому розкладанню. Ідеально підходить під технологію No-till, Mini-till, Strip-till. Борона має 5 рядів пружинних зубів і вертикальні диски, ідеально виконує свою роботу.

 

 

 

 

instagram страница facebook страница youtube канал 

ТОВ "АгроКалина". Виробництво сільгосптехніки. Розробка "Webhit"

E-mail: agrokalina@gmail.com