Пружинна борона є навісне грунтообробне обладнання для МТЗ. Основний робочий орган агрегату - зуби, які забезпечують високу продуктивність роботи. При обробці грунту виникає вібраційний вплив на плодоносний шар землі. В результаті грунт добре подрихляется.

В основному пружинні борони дозволяють вирішувати такі завдання:

  • боронування перед посівом з метою видалення проростає бур'янів;
  • руйнування (подрібнення) і розподіл соломи, рослинних залишків по полю;
  • закриття вологи в грунті;
  • закладення гранульованих добрив;
  • якісна фінішна обробка грунту;
  • легка культивація.


Грунтообробне обладнання має різні параметри, через що виникають складнощі з вибором. Перед тим, як купити пружинні борони, ознайомтеся з їх характеристиками і визначте максимально підходящі для ваших умов використання.

Особливості агрегатів і головні параметри вибору


В Україні аграрії і фермери часто використовують пружинні борони до МТЗ. Такі моделі мають масу плюсів:

  • висока робоча швидкість - від 12 до 20 км / ч. Такі показники прямо пов'язані зі ступенем продуктивності;
  • якість обробки - воно досягається за рахунок вібраційного принципу роботи зубів;
  • зручність регулювання кута атаки - з цим можна впоратися самостійно, не звертаючись до фахівців з налаштування;
  • акуратна обробка - обумовлена ​​можливістю зміни кута атаки, здатністю борони до копіювання ділянок оброблюваної землі.


Це дійсно корисна сільськогосподарська техніка. Вам залишиться тільки вибрати відповідну модель. При покупці пружинних борін враховуйте швидкість обробки, ширину захвату, потужність трактора, з яким агрегатується обладнання. В ідеалі краще звернутися за допомогою до фахівця. Він допоможе вам визначити кращу модель за всіма параметрами.

Довіртеся виробнику


На заводі «Агрокаліна» вже більше 10 років випускається тракторне обладнання, призначене для якісної обробки ґрунту. Ми продаємо культиватори, передпосівні компактори та багато іншого. Якщо вам потрібні хороші легені або важкі пружинні борони, перегляньте пропозиції на сторінці. Тут є детальні технічні характеристики, що дозволить вам зробити правильний вибір.

Клієнтам пропонуємо вигідні умови кредитування, гарантію на всю продукцію строком на 24 місяці. Крім того, цілодобово здійснюємо сервісне обслуговування і займаємося доставкою. Телефонуйте й уточнюйте ціни. Якщо необхідно, проконсультуємо.

instagram страница facebook страница youtube канал 

ТОВ "АгроКалина". Виробництво сільгосптехніки. Розробка "Webhit"

E-mail: agrokalina@gmail.com