Бункер для зерна Бункер для добрив Редуктори для регулювання висіву добрив та зерен Сошники Колеса самої сівалки

Сівалка KASI технологія No Till

Сівалка KASI для No-Till виконує одну дуже важливу функцію — якісну сівбу в непідготовлений ґрунт, адже система нульового обробітку не передбачає культивації або будь-якої ще підготовки ґрунту. Для цього сівалка має великий тиск на сошник для утримання точної глибини і надійну систему подачі насіння для якісної розстановки насіння в рядку. З необхідністю великого тиску на кожен сошник пов'язана масивність і велика вага Kasi. Саме тому їх не буває навісних, а тільки причіпні.


Простий але не примітивний

Невисока ціна і агрегатування з тракторами від 150 кінських сил. KASI можуть застосовуватись як в великих агрохолдингах, так і в невеликих господарствах. Сівалка повністю адаптована до вітчизняних умов експлуатації і ремонту, що вигідно відрізняється від зарубіжних аналогов.


Обслуговування без проблем

Всі різьбові елементи метричні, тому немає проблем при обслуговуванні, ремонті або швидкій заміні на нові.


Нульовий обробіток — багатий заробіток!

Посів сівалкою не потребує передпосівної обробки, а це означає: Економія палива. Звільнення техніки. Економія витрат на зарплату механізаторам. Зменшення трудомісткості процесу посіву. Збільшення швидкості посіву.


 

 


 Сошник

 

 

Основою сівалки є дводисковий сошник, який відмінно копіює нерівності поля, точно витримує встановлену глибину загортання на високих швидкостях посіву та забезпечує високу продуктивність знаряддя. Зміщені відносно один одного диски легко проникають у ґрунт, розташований між дисками пластиковий ущільнювач розрівнює насіння у щілини та покращує їх контакт із ґрунтом. Підпружинений паралелограмний механізм важеля створює тиск від 40 до 270 кг  на сошник , яке концентрується на гумовому котку, що прикочує. Необхідне заглиблення дисків та відповідно глибина посіву встановлюється за допомогою регулювання положення катка. Рама посиленого сошника складається з двох частин, з'єднаних за допомогою шарніра. Дана особливість конструкції забезпечує точне коткування навіть при посіві на полях зі складним контуром і частими поворотами. Диски сошників зміщені відносно один одного, що дає можливість сіяти навіть сошником по стерні без дискових ножів.

instagram страница facebook страница youtube канал 

ТОВ "АгроКалина". Виробництво сільгосптехніки. Розробка "Webhit"

E-mail: agrokalina@gmail.com