Дискатори — тракторне обладнання для МТЗ та інших моделей, яке використовується для передпосівної обробки грунту. Агрегат підходить для обробітку різних типів грунтів. Сама борона виглядає як набір дисків, розташованих один до одного під конкретним кутом. Такі комплекти називаю часто батареями. Диски бувають цільними або з прорізами. А для досягнення необхідної глибини обробки в окремих моделях передбачені баластні ящики, де вантажать тяжкості з метою підвищення тиску на борони.

У процесі використання борона-дискатори вирішує ряд важливих завдань по обробці грунтів:

підготовка ділянки до посадки однорічних або багаторічних культур;

вирівнювання і перемішування верхніх шарів землі;

закриття вологи в глибоких шарах для зниження випарів;

знищення і подрібнення бур'янів і залишків культур в верхніх шарах грунту;

закладення подрібнених бур'янів вглиб землі.


І щоб агрегат добре справлявся зі своїм призначенням, потрібно вибрати відповідну модель. Тому перед тим, як купити дискову борону, ознайомитеся з ключовими параметрами.

Принципи вибору агрегатів


Дискатори поділяють на кілька видів відповідно до їх параметрами, пристроєм і характеристиками. Класифікація наступна:

по режиму робота - дискатори одиночного, подвійної дії і сферичні агрегати. У перших дві дискові секції встановлені навпроти один одного. Вони відкидають грунт в різні боки, роблячи борозни і гребені. Дискатори подвійної дії оснащені двома або більше секціями. Передні відкидають грунт в одному напрямку, а задні - в іншому. Сферичні пристрої відкидають грунт в одну сторону;

за типом кріплення до трактора - причіпні оснащені колесами, за рахунок чого полегшується їх транспортування. Навісні дискатори кріпляться до трактора у вигляді опори на робочі елементи;

по діаметру дисків - дискатори бувають легкими, важкими і середніми. Чим менше діаметр дисків, тим простіші роботи здатні виконувати агрегати. Якщо потрібно обробляти цілинні землі, краще купити дискатори важкого типу. Середні підійдуть для лущення стерні, послепахотного розпушування і т. Д.


Враховуйте особливості різних моделей і зіставляти їх з умовами, цілями експлуатації дискатори. Так вийде вибрати ідеальний варіант.

Купуйте надійну продукцію


ТОВ «Агромаш Калина» - це виробник сільськогосподарської техніки. Продаємо дискові борони на Т-150 та інші моделі тракторів. У каталозі представлені види агрегатів. Ознайомтеся з їх характеристиками, уточніть ціни і зробіть замовлення. Переваги покупки у нас очевидні:

  • гарантуємо якість, оскільки строго контролюємо кожен етап виробництва;
  • пропонуємо партнерські програми кредитування і лізингу;
  • надаємо 2-х річну гарантію на всі дискатори для трактора;
  • здійснюємо цілодобове обслуговування;
  • доставляємо замовлення по всій Україні своїм транспортом.


Звертайтеся і купуйте дисковий лущильник в нашій компанії!

instagram страница facebook страница youtube канал 

ТОВ "АгроКалина". Виробництво сільгосптехніки. Розробка "Webhit"

E-mail: agrokalina@gmail.com