Стійка з труби 40х40х4 Втулка на качалці (коромислі) Є можливість заміни зубів
Підшипниковий вузол FKL    не потребує мащення та регулювання) Пружина розтягу  - а не тиску, що унеможливлює злам Спеціальна геометрія зубів, зуб заходить в землю під прямим кутом

Борона ротаційна ANTOKS(Антокс)

Борона ротаційна ANTOKS(Антокс) – незамінна машина  при підготовці ґрунту до сівби, до та після сходового  розпушування верхнього шару ґрунту, руйнування ґрунтової кірки, поліпшенні водного, повітряного та температурного режимів посівного шару, знищення ниткоподібних бур'янів. Завдяки простоті конструкцій та якісному виконанню робочих органів, підприємство гарантує довгий строк служби машини, навіть при експлуатації в самих важких умовах.

  • Робочими органами машини є диски із спеціально сконструйованими зубами.

  • Диски до рами машини кріпляться за допомогою підпружинених стійок.

  • Досконалість та простота конструкції машини, зокрема широт застосування композитних матеріалів забезпечують її надійність та довговічність.

  • Мінімальні затрати праці при обслуговуванні машини.

  • Використання підшипникового вузла типу FKL для установки робочих органів суттєво знижує витрати робочого часу на підтримання машини в працездатному стані. Забезпечення максимальної безпеки для персоналу.

  • Ширина захвату – в залежності від комплектації від 3 до 9 м.

  • Агрегатується з тракторами з тяговим зусиллям від 30 до 105 к.с.
  • В транспортне положення переводиться встановленою на машині гідросистемою.

 Стійка борони ротаційної ANTOKS(Антокс)

 

  

 Для чого потрібна ротаційна борона (мотика)

В сільському господарстві основна мета це підвищення кількості та якості врожаю. Для того, щоб будь яка культура виросла і дала добрий врожай потрібно що би вона правильно засвоювала добрива, потрібні в достатній кількості волога, повітря а також корисні бактерії.  Для того щоби культура отримала вищезгадані умови, її потрібно правильно обробити за допомогою ротаційної борони (мотики). Ротаційною бороною можна обробити ґрунт як до посіву  так і після взрощення паростків рослини. Це сприяє насищенню рослини необхідною кількістю азоту з повітря. 

Як працює борона ротаційна?

Під час руху борони, зуби, що обертаються заглиблюються у ґрунт на невелику глибину, руйнучи кірку на поверхні землі, коли зуби виходять з ґрунту, відбувається її мікровибух, мікровибух сприяє заходженню повітря в ґрунт, який згодом трансформуються в поживний для рослин азот. Ґрунт розпушується, знищується ниткоподібна коренева система бур'янів, при цьому не зашкоджуючи культурам.

 

 

 

Ми є регіональним та всеукраїнським лідером на ринку ґрунтообробної техніки. Наші борони ротаційні неодноразово було відмічені на спеціалізованих виставках як в Україні так і за кордоном. Виробляємо борони ротаційні з 2013 року. Гарантія якості та конкурентноспроможні ціни. Купити ротаційну борону ANTOKS можна на нашому заводі. Для цього ви можете звернутись до вашого регіонального менеджера. Відділ продажів

 

 

instagram страница facebook страница youtube канал 

ТОВ "АгроКалина". Виробництво сільгосптехніки. Розробка "Webhit"

E-mail: agrokalina@gmail.com