У сільському господарстві для обробки полів використовують різні види техніки. Один з важливих і незамінних агрегатів - культиватор. Він призначений для підгортання грунту, знищення бур'янів, забивання добрив, розпушування верхніх шарів грунту без перевертання пластів. Культиватори застосовують в якості самостійної техніки або в механізованих комплексах, куди також водять інші грунтообробні агрегати: борони, катки та ін.

Як вибрати техніку


Перед тим як купити культиватор для трактора МТЗ або будь-який інший моделі, потрібно визначити головні параметри агрегату. В основному при виборі звертають увагу на наступне:

  • Продуктивність. Якщо це легка модель, вона обробляє грунт на глибину до 20 см. Зате такі культиватори комфортні в експлуатації і маневрені. Потужні агрегати дозволяють працювати на різних типах ґрунту і в більш екстремальних умовах. Але через масивності вони мають меншу прохідністю.
  • Тип кріплення. Навісний культиватор характеризується відсутністю власної ходової системи. Такі моделі дозволяють виконувати обробку з високою точністю. Причіпні найчастіше використовуються для передпосівної підготовки великих полів. Переваги обладнання в тому, що під час культивації навантаження на трактор мінімальна. Зважаючи на це вдається виконувати маневри під невеликим кутом.
  • Швидкість роботи і потужність. Сучасні культиватори розраховані на потужність від 80 до 500 к.с. Доведеться вибирати агрегат згідно типу наявної техніки (трактора). При правильному підборі параметрів вийде добитися зниження витрати палива поряд з високою продуктивністю обробки грунту.


В ідеалі для вибору підходящого культиватора краще звернутися до фахівця. Ціна цих агрегатів не маленька, тому варто відразу проаналізувати основні параметри і купити ідеальний варіант.

Техніка для обробки ґрунту від виробника


Пропонуємо вам якісні та надійні агрегати для обробки фермерських угідь. Ми випускаємо 4-х рядні, 5-ти рядні моделі з високим показником продуктивності. Вибирайте відповідний культиватор (причіпний, навісний), визначайтеся з потрібними параметрами і робіть замовлення. Доставляємо техніку по всій Україні і гарантуємо привабливі умови співпраці:

  • річну гарантію на всі агрегати;
  • цілодобове сервісне обслуговування;
  • доступність партнерських програм кредитування і лізингу.


Якщо є питання, телефонуйте і консультуйтеся.

instagram страница facebook страница youtube канал 

ТОВ "АгроКалина". Виробництво сільгосптехніки. Розробка "Webhit"

E-mail: agrokalina@gmail.com