Передпосівний компактор це сільськогосподарська техніка, яку застосовують для підготовки поля до посівів після оранки або іншого основного обробітку грунту. За допомогою таких агрегатів стан грунту покращують так, що можна займатися сівбою без додаткових заходів по вирощуванню полів. Компактори готують посівне ложе за один прохід. Тим самим спрощується подальший догляд за полями і підвищується підсумкова врожайність культури.

Переваги використання техніки «Агромаш Калина»


Передпосівний культиватор компактор пропонується в великому діапазоні робочої ширини - від 3 до 9 метрів. Габаритні моделі підійдуть для використання в масштабних роботах: на приватних фермерських, промислових угіддях і т. Д. Невеликі компактори можна застосовувати для малих господарств. Обидва варіанти прекрасно вирівнюють поверхню землі, подрібнюють брили і сприяють утворенню в міру ущільненого посівного ложа.

Додаткові плюси компакторов:

надійність і міцність - у виробництві використані якісні матеріали, а виготовлення виконувалося на сучасному обладнанні. Всі деталі підігнані точно, щоб компактор ефективно справлявся зі своїм призначенням навіть при інтенсивних навантаженнях;

простота обслуговування і можливість агрегатування - при необхідності машини оснащуються гідравлічної регулюванням глибини робочих органів і передньої вилікуєш. Ремонтні роботи легко виконуються в польових умовах;

безпечна конструкція - грамотно продумана техніка створена з урахуванням безпеки персоналу.


Рішення купити компактор для обробки полів - вигідна інвестиція в ваша справа. Техніка спрощує проведення заходів по вирощуванню полів і дозволяє вирощувати якісний, багатий урожай.

Звертайтеся до виробника


Наш завод займаємося випуском техніки для обробітку грунту, спираючись на сучасні технології землеробства. Пропонуємо машину «компактомат», якій ви зможете виконувати подрібнення, розпушування, грунту, створювати насіннєве ложе на необхідну глибину і зберігати вологу в землі. Дізнавайтеся актуальні ціни та робіть замовлення. Якщо потрібно, проконсультуємо і допоможемо з вибором.

instagram страница facebook страница youtube канал 

ТОВ "АгроКалина". Виробництво сільгосптехніки. Розробка "Webhit"

E-mail: agrokalina@gmail.com