На початку весняного посіву у аграріїв та фермерів постає нове завдання: своєчасно підготувати поля до вирощування культур. Зокрема, необхідно виконати заходи щодо закриття вологи ґрунту та руйнування ущільненої земляної кірки. Для цього застосовується ротаційна борона. Це сільськогосподарська техніка, що використовується на посівах різних рослин: зернових, технічних, просапних культур. Також машини застосовують для поверхневого розпушування та аерації ґрунту, знищення залишків бур'янів. Від якості самої ротаційної борони та виконаних робіт залежатиме врожайність культур. Ось чому важливо використовувати дійсно надійну техніку і дотримуватись правил обробки землі.

Принцип роботи агрегату

Ротаційна борона-мотика є технікою з колесами сонцеподібного вигляду, діаметр яких становить близько 500 мм. Працює машина так:

при русі трактора колеса борони починають обертання;
зуб на колесі заглиблюється у ґрунт на кілька см та руйнує ущільнену кірку;
після виходу навісної колісної системи із ґрунту на землі з'являється невеликий розрив, що дозволяє повітрю проникнути всередину ґрунту;
в середній шар землі надходить азот, який у результаті засвоюється рослинами.
Таким чином, борона «їжачок» покращує родючі властивості ґрунту та створює сприятливі умови для зростання та розвитку культур. У такому ґрунті буде достатньо кисню та вологи, щоб рослини могли харчуватися та давати гарний урожай.

Наші пропозиції

"Агромаш Каліна" - це завод, що випускає сільськогосподарську техніку високої якості. Продаємо ротаційні борони, виготовлені із міцних матеріалів на просунутому обладнанні. Така техніка стане вам у нагоді у видаленні ниткоподібних бур'янів, загортанні добрив, обробці посівів культур та багатьох інших роботах. Звертайтеся, щоб купити ротаційну борону на найвигідніших умовах.

Уточнити актуальні ціни можна у будь-який час у нашого представника. Повідомляємо, що доставка Україною здійснюється за рахунок нашого автопарку. Крім того, надаємо гарантію на агрегати, займаємося сервісним обслуговуванням та даруємо можливість скористатися партнерськими програмами кредитування.

Де купити ротаційну борону?

«AGROKALINA» займається виробництвом сільськогосподарських машин і агрегатів як для малих фермерських господарств так і для великих агрохолдингів. В асортименті виробництва нашого підприємства більше 50 найменувань агрегатів  і більш ніж 2000 запчастин до них.

Наше виробництво повністю автномне, повний цикл створення агрегатів проходить на території заводу,  що є не тільки гарантією відмінною збірки техніки, але дає можливість замовити у нас будь-які запчастини у будь-якій час.

Завдяки  випробуванню в експериментальних цехах і в польових умовах кожна модель нашої техніки володіє високою надійністью, якістю та пристосованості щодо різноманітного  обробітку грунту на с\г угіддях як в межах нашої країни так і в будь-яких куточках світу.  

Так як  потреби в сільському господарстві постійно зростають, ми створили інноваційний відділ, який займається розробкою нових, модернізацією вже існуючих моделей агрегатів . 

У нас Ви можете купити ротаційну борону в Україні за відмінними цінами з доставкою або самовивозом.

Завжди можемо вам допомогти! Наші менеджери-консультанти  радо дадуть відповідь на будь-яке ваше запитання.

Гарантія на всю продукцію — 1 рік.

instagram страница facebook страница youtube канал 

ТОВ "АгроКалина". Виробництво сільгосптехніки. Розробка "Webhit"

E-mail: agrokalina@gmail.com