Велика вага потрібна для обробки стерні

Зуби з легованої сталі, що пройшли термообробку, а ланцюг підвищеної міцності. Зуби зігнуті і огинають ланку ланцюга, посилюючи міцність зварювання.

Герметичний підшипниковий вузол.

Перекриття по всій ширині

Колючі модулі копіюють (на поворотних осях з підшипниковий вузлом) з пружинами регулювання зусилля притиснення.

Кріплення маточини ланцюгового елемента через поворотну вісь, що дає додатковий захист від перевантажень.Широко застосовуються роторні (ротаційні) борони з гнучкими ланцюговими валами є безумовними лідерами в ґрунтозахисних енергозберігаючих та вологозберігаючих технологіях рослинництва. Обробка грунту обертовими зубами на гнучкому валу особливо цінна для вологозбереження, так як дозволяє рослинні залишки і бур'яни піднімати до поверхні ґрунту і створити тим самим шар мульчі, при цьому руйнуючи ґрунтові капіляри, знижуючи втрати вологи.

Роторно-зубова  борона (РЗБ «ARMA») - інноваційне знаряддя для вертикальної обробки ґрунту, не забивається липкою ґрунтом і мокрими рослинними залишками.

Можна застосовувати, наприклад, для ранньої весняної обробки надзволоженого ґрунту з великою кількістю рослинних залишків, в тому числі після глибокорозпушувача, а так само для Ноу-тілл і роботи на парах.

Особливо треба відзначити, що застосування знарядь по вертикальній обробці ґрунту  є необхідною умовою для успішного застосування сівалок прямого сівби (стерньовими сівалками). Зрозуміло, що після застосування знарядь по вертикальній обробці ґрунту виходить вже не класичний прямий сівши в необроблену ґрунт.

Але вертикальна обробка ґрунту дозволяє знизити втрати вологи і зменшити застосування дорогих гербіцидів суцільної дії (гліфосатів), при цьому пухкий ґрунт, зберігаючи її структуру і залишаючи рослинні залишки зверху і цим значно підвищуючи ефективність застосування стерньових сівалок (сівалок прямого сівби) і технологію No - Till .

 

 Особливості застосування роторно-зубової борони ARMA

 

 • Вологозберігаюча обробка ґрунту;
 • Розпушування ґрунту на глибину 2-8 см, її вирівнювання з розподілом рослинних залишків і бур'янів зверху ґрунту;
 • Подрібнення земельних грудок;
 • Створення шару мульчі на поверхні ґрунту для утримування вологи;
 • Руйнування ґрунтової кірки і капілярів для зменшення випаровування вологи і вологозбереження;
 • Знищення бур'янів і зниження витрат на обприскування, в тому числі при прямому сівбі (No-Till);
 • Висока продуктивність при низьких витратах на ПММ;
 • Регульована ступінь впливу на ґрунт зусиллям притиску до ґрунту;
 • Аерація (кондиціонування, провітрювання) ґрунту;
 • Передпосівна обробка і догляд за парами. Бур'яни не зрізаються, а висмикуються (вичісують) і розміщуються згори ґрунту;
 • Самоочищаються гнучкі робочі органи не забиваються навіть при важкій липкою ґрунті і в мокрих рослинних рештках.

instagram страница facebook страница youtube канал 

ТОВ "АгроКалина". Виробництво сільгосптехніки. Розробка "Webhit"

E-mail: agrokalina@gmail.com