Will Harvest — AGROKALINA
Надійна 3-х рівнева конструкція рами з міцного металопрокату Всі основні комплектуючі імпортного виробництва і мають гарантії якості Тандемні колеса на плаваючий підвісці дозволяють краще копіювати нерівності поверхні грунту
Велика відстань між лапами, які розміщені на 5-ох рядах Робоча глибина встановлюється набором кліпс Великі колеса з легкістю утримують потужну конструкцію

 

 

 

За допомогою культиваторів серії Will Harvest  Ви добре підготуєте посівне ложе для дрібнонасіннєвих культур, які вимагають дрібно-грудочкуватої структури ґрунту для кращого проростання та розвитку рослин. Ідеально підходить для різних умов.

Завдяки великій відстані між лапами Belotta, які розміщені на 5-и рядах, забезпечується ще краще проходження соломи та поживних решток через робочі органи машини в процесі обробітку ґрунту.

Завдяки великій відстанні між рядами, близько 75 см та поєднанню довжини робочих органів із загальною висотою 610 мм від поверхні ґрунту до рами, культиватори Will Harvest забезпечують стабільний хід на великій швидкості та високу якість роботи. Робочі органи модельного ряду Belotta (С-подібні 45х20 та S-подібні 65х12) сконструйовані таким чином, що на них не накопичуються поживні рештки.

Великі колеса з легкістю утримують потужну конструкцію. Тандемні колеса на плаваючий підвісці дозволяють краще копіювати нерівності поверхні грунтуКонтроль глибини та її регулювання забезпечують вісім коліс, які розміщенні по всій робочій ширині захвату культиватора. Робоча глибина встановлюється набором кліпс.  

Пружинні борони допомагають висмикнути підрізані бур'яни, пожнивні залишки і рівномірно розподілити їх по поверхні поля.

Прикочуючі котки завдяки своїй ширині забезпечують оптимальне ущільнення грунту, що дозволяє відразу проводити посів за традиційними технологіями зернобобових і просапних культур.

 

 

 

 

 

 

ТОВ "АгроКалина". Виробництво сільгосптехніки. Розробка "Webhit"

instagram страница facebook страница youtube канал 

E-mail: agrokalina(at)gmail.com