Дискатор DEFT activ XL test
Якісний обробіток на глибину 16 см, навіть з великою кількістю рослинних залишків X-подібне розташування  дисків гарантує точний рух позаду трактора Ідеально рівна поверхня поля досягається завдяки великій відстані між другим рядом дисків та задніми котками.
Розмір дисків (620 мм) та вага агрегату дозволяє обробіток ґрунту на глибину 16 см Диски розташовані на осьових підшипниках, які не потребують обслуговування Транспортна вісь розташована перед заднім котком = відмінна стійкість на високих швидкостях та при малому радіусі поворота

 

 Дисковий лущильник DEFT activ

Для поверхневого обробітку ґрунту з великою кількістю післяжнивних решток конструктори ТОВ «Агромаш-Калина» створили дискатори DEFT active XL, які мають Х-подібне розташування дисків, що сприяє кращій прямолінійності ходу за трактором та дає можливість виконувати обробіток на полях зі схилами. Диски Bellota зі спеціальної насиченої бором загартованої сталі незалежно з’єднанні з рамою за допомогою пружинної S-подібної стійки, яка виконує функції підвіски і демпфера та захищає підшипники від можливих тимчасових динамічних навантажень. Пружинна 3D стійка – завдяки переміщенню диска у трьох площинах, дає змогу краще копіювати мікрорельєф поля. На агрегатах DEFT active XL застосовуються необслуговуючі дворядні радіально-упорні підшипникові вузли закритого типу FKL, які не потребують періодичного обслуговування і мають 2 роки гарантії від виробника. Довговічну надійну експлуатацію в різних кліматичних та польових умовах забезпечують колісні вузли від компанії STARCO.

Дискові борони серії DEFT active XL відмінно працюють на полях з великою кількістю рослинних решток, завдяки двом рядам сферичних дисків діаметром 610 мм, які розташовані з інтервалом 150 мм, широкій відстані між рядами 110 см та високій 90 см конструкції рами гарантовано забезпечується робота без забивання, навіть за великої кількості органічної маси. Регулювання комбіноване - крила регулюються гідроциліндрами, а центральна рама за допомогою талрепів. Спарені тандемні опорні колеса забезпечують стабільну роботу борони на заданій глибині обробітку.

В базовій комплектації агрегат оснащується дворядним котком, що складається з кілець з U-подібним профілем, які реалізують ефект дії ґрунту на ґрунт та залишають верхній шар достатньо розпушеним, цей ґрунт збільшує масу котка, покращуючи ефект прикочування.

 

  

 

 

ТОВ "АгроКалина". Виробництво сільгосптехніки. Розробка "Webhit"

instagram страница facebook страница youtube канал 

E-mail: agrokalina(at)gmail.com