Бороны ротационные ANTOKS
Стійка з труби 40х40х4 Втулка на качалці (коромислі) Є можливість заміни зубів
Підшипниковий вузол FKL    не потребує мащення та регулювання) Пружина розтягу  - а не тиску, що унеможливлює злам Спеціальна геометрія зубів, зуб заходить в землю під прямим кутом

Борона - мотика ротаційна ANTOKS

призначена для довсходового і післясходового боронування посівів польових культур (зернових, просапних, технічних) з метою:

-      поверхневого розпушування та аерації ґрунту,

-      знищення ниткоподібних сходів бур'янів.

БМР дозволяє зробити ряд різних швидких робіт, які є невід'ємною частиною професійної обробки ґрунту. Після виконання роботи, агрегат готує ґрунт перед посівом, після посіву цей же агрегат розпушує ґрунт, таким чином запобігає запізнілому проростанню зерна. Так само розпушення сприяє рівномірному розподілу кисню і вологи в ґрунті, таким чином, сприяючи зміцненню і росту рослини і робить її більш стійкою до посухи. Агрегат ефективно і рівномірно розпушує ґрунт, не пошкоджуючи при цьому рослини. Знаряддя добре пристосоване, як для суцільного, так і для міжрядного обробітку, має високий прохід рами, що дозволяє обробляти ґрунт, навіть вже при проросшій рослині.

Агрегат сконструйований за схемою підпружиненого хитного важеля. Гнучкість важеля забезпечує пружина, яка чинить тиск на ґрунт за допомогою двох зубчастих коліс, які розташовані на одному важелі і які при обертанні створюють ефект вибуху, який розпушує землю, не завдаючи пошкоджень рослині.

Міжрядна відстань регулюється від 10 см.

Агрегат випускається з шириною захвату від 3 до 9 метрів.

Агрегатується з тракторами від 30 к.с. до 105 к.с.

 

  

 

                                                                  

 

ТОВ "АгроКалина". Виробництво сільгосптехніки. Розробка "Webhit"

 

          

                                                                                                                         

instagram страница facebook страница youtube канал 

E-mail: agrokalina(at)gmail.com