Ротаційна борона мотика. Борона голчаста — AGROKALINA

На початку весняного посіву у аграріїв і фермерів з'являється нове завдання: своєчасно підготувати поля до обробітку культур. Зокрема, необхідно виконати заходи щодо закриття вологи грунту і руйнування ущільненої земляний кірки. Для цього застосовується ротаційна борона. Це сільськогосподарська техніка, яка використовується на посівах різних рослин: зернових, технічних, просапних культур. Також машини застосовують для поверхневого розпушування та аерації ґрунту, знищення залишків бур'янів. Від якості самої ротаційної бороди і виконаних робіт буде залежати врожайність культур. Ось чому важливо використовувати дійсно надійну техніку і дотримуватися правил обробки землі.

Принцип роботи агрегату


Ротаційна борона-мотика є техніку з колесами сонцеподібну виду, діаметр яких становить близько 500 мм. Працює машина наступним чином:

• при русі трактора колеса борони починають обертання;
• зуб на колесі заглиблюється в грунт на кілька сантиметрів і руйнує ущільнену кірку;
• після виходу навісний колісної системи з грунту на землі з'являється невеликий розрив, що дозволяє повітрю проникнути всередину грунту;
• в середній шар землі надходить азот, який у підсумку засвоюється рослинами.


Таким чином, борона «їжачок» покращує родючі властивості ґрунту і створює сприятливі умови для зростання і розвитку культур. У такому грунті буде достатньо кисню і вологи, щоб рослини могли харчуватися і давати хороший врожай.

Наші пропозиції


«Агромаш Калина» - це завод, що випускає сільськогосподарську техніку високої якості. Продаємо ротаційні борони, виготовлені з міцних матеріалів на просунутому устаткуванні. Така техніка стане в нагоді вам у видаленні ниткоподібних бур'янів, закладенні добрив, обробки посівів культур і багатьох інших роботах. Звертайтеся, щоб купити ротаційну борону на найвигідніших умовах.

Уточнити актуальні ціни можна в будь-який час у нашого представника. Повідомляємо, що доставка по Україні здійснюється за рахунок нашого автопарку. Крім того, надаємо гарантію на агрегати, займаємося сервісним обслуговуванням і даруємо можливість скористатися партнерськими програмами кредитування.

       

instagram страница facebook страница youtube канал 

ТОВ "АгроКалина". Виробництво сільгосптехніки. Розробка "Webhit"

E-mail: agrokalina@gmail.com