Про компанію — AGROKALINA

ТОВ  «Агромаш-Калина» є виробником сільськогосподарської техніки, ціль якої виробляти, розробляти, реалізовувати продукцію високої якості, яка складається з самих важких вимог фермерів і агрономів компаній. Агрегати своїм конструктивним рішенням призначені для сучасного агрономічного методу господарювання, який допомагає сільськогосподарським суб'єктам при мінімальних затратах коштів, досягти високих врожаїв.

— розробка і консультація — всі ідеї, які виражаються в конструкціях агрегатів «Калина» виходять із консультування з агрономами і механіками господарств, які мають змогу через нашу фірму реалізувати свої ідеї, і так співпрацювати при своїй розробці агрегату.

— виробництво — агрегати «Калина» виготовлені із якісних матеріалів на сучасному обладнанні. Це дає можливість отримати якісну продукцію за доступною ціною.

— підвищення родючості ґрунту — наші нові розробки в області боронування і обробітку ґрунту — це нове слово в розвитку екологічних методів підвищення родючості ґрунту. Таким чином технології «Калина» вносять свій вклад в рентабельність і екологічність виробництва.
Для сільгоспвиробників підприємство пропонує техніку власного виробництва для обробітку грунту, яка рекомендується для всіх зон України.

Про компанію

ТОВ «Агромаш Калина» - це підприємство, яке вже 10 років випускає сільськогосподарську техніку і реалізовує її на ринку України. Ми виробляємо культиватори, дискатори, глибокорозпушувачами, борони різних типів і інші види агрегатів. Вони допомагають фермерам і аграріям готувати поля і інші ділянки під посадку, засівати їх і обробляти. Вся техніка відповідає високим стандартам якості і вимогам, які споживачі пред'являють до даного типу продукції.

Наш завод грунтообробної техніки оснащений сучасним обладнанням, на якому випускаються всі агрегати. Кожен етап виробництва строго контролюється. Завдяки цьому ми гарантуємо гідну якість, а також формуємо адекватні розцінки. Кожному покупцеві дається гарантія на агрегати, надається сервісне обслуговування. Вам також доступна вигідна програма кредитування.

Наші переваги

Завод «Агрокаліна» вже більше 10 років виробляє грунтообробну сільськогосподарську техніку

Техніка компанії «Агрокаліна» частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету

Техніка компанії «Агрокаліна» стала доступнішою завдяки партнерським програмам кредитування і лізингу

Завод компанії «Агрокаліна» надає гарантію на всю техніку власного виробництва - 24 місяці

Сервісне обслуговування техніки компанії «Агрокаліна» здійснюється цілодобово - 24/7

Доставка техніки «Агрокаліна» здійснюється за рахунок власного автопарку

Відгуки клієнтів

ТОВ "АгроКалина". Виробництво сільгосптехніки. Розробка "Webhit"

instagram страница facebook страница youtube канал twitter лента

E-mail: agrokalina(at)gmail.com